• Kontrast
  • Tekst
  • Powiększenie
  • Skalowanie treści 100%
  • Aa Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%

Szkoła Podstawowa nr 3
im. K.K. Baczyńskiego
w Raciborzu

 GodĹ‚o PolskiBiuletyn informacji publicznej BIP

Zapraszamy uczniów naszej szkoły do udziału w XII Ogólnopolskim Konkursie "Cukierek za życzliwość - i ty możesz dostać wolontariuszem" organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła.

Cel: kształtowanie dobrych nawyków, zachętą do czynienia dobra wokół siebie.

Przebieg: uczeń zakłada zeszyt, do którego wkleja załącznik z przykładami dobrych uczynków i podpisuje go Dzienniczek Dobrych Uczynków. Otrzymany od s. Janiny załącznik powinien być podpisany przez rodzica/opiekuna dziecka. 

Uczniowie samodzielnie, ręcznie wpisują dobre uczynki zaznaczając datę i osobę, której świadczyli pomoc. Pięknie ozdabiają i oddają do 15 stycznia s. Janinie lub p. Dianie. W lutym komisja wybierze najciekawsze i najładniejsze zeszyty, a zeszyt który zajmie I miejsce w szkole weźmie udział w konkursie ogólnopolskim. 

Na uczniów czekają nagrody.

Więcej informacji na stronie Fundacji. 

ZAPRASZAMY

logo projekt