I KONKURS MIĘDZYPARAFIALNY zakończony

W konkursie wzięło udział łącznie 16 dzieci

Komisja Konkursowa zgodnie z regulaminem oceniła nadesłane prace w kategoriach plastycznej oraz literackiej. (w kategorii muzycznej nie wpłynęły prace)

Skład Komisji Konkursowej:

O. Jan Walentek CSsR

Pani Ewa Bochnia – Hetman (nauczyciel języka polskiego i plastyki w SP nr 3 im Kamila Krzysztofa Baczyńskiego w Raciborzu Brzeziu)

s. M. Małgorzata Cur SMI

Nagrody otrzymują:

Kategoria plastyczna:

Stanisław Miska – kl I

Alicja Fryt – kl II

Milena Zdziebko – kl I

Zofia Miska – kl II

Piotr Tokarz – kl II

Anna Miska – Kl II

Zuzanna Tumula – kl II

Angelika Zdziebko – kl IV

Emilia Mordeja – kl IV

Kolejność wymienionych uczestników w tej kategorii nie jest wyznacznikiem miejsc konkursowych.

Wyróżnienia otrzymują:

Kamil Zdziebko – przedszkole

Magdalena Dziedzic – kl II

Karol Kruczek – kl VI

Marta Przegędza – kl VIII

Kategoria Literacka:

Malwina Franiczek – kl II

Oliwia Franiczek – kl II

Karol Stawinoga – kl VI

GRATULUJEMY!

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za świadectwo wiary, za aktywną odpowiedź na te nową inicjatywę. Mamy nadzieję, że inspiracja do poznania i czerpania z duchowości Służebnicy Bożej s. Marii Dulcissimy Hoffmann zachęciła dzieci i młodzież do budowanie osobowej relacji z Jezusem, budowania duchowej kapliczki w swoim wnętrzu a także pozwoliła na odkrywanie swoich pasji i talentów.

Gratulujemy wytrwałości.

Nagrody zostaną przekazane zgodnie z regulaminem konkursu według ustaleń ks. Proboszcza.

Parafia św. Józefa Robotnika w Świętochłowicach Zgodzie – w I niedzielę września (05.09.202).

Parafia św. Apostołów Mateusza i Macieja w Raciborzu Brzeziu – po Mszy świętej na zakończenie roku szkolnego 2020/2021.

Siostry Maryi Niepokalanej

Racibórz – Brzezie 13.06.2021