foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

  W miesiącu styczniu uczniowie klas IV-VI wzięli udział w olimpiadach przedmiotowych z języka angielskiego i z języka niemieckiego. Do olimpiady przystąpiło 28 osób. Testy składały się z zestawu 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery odpowiedzi, z których jedna była prawidłowa. Uczniowie mogli zdobyć aż 60 punktów za cały test. Konkurencja była duża, ale naszym uczniom udało się zająć wysokie lokaty. Borys Czerniak został laureatem olimpiady z języka angielskiego. Zajął on 9 miejsce na 4817 osób zdających w całej Polsce. Zdobył 52 punkty (dyplom laureata). Katarzyna Psota została laureatką olimpiady z języka niemieckiego. Zajęła 8 miejsce na 508 osób biorących udział w zmaganiach. Kasia zdobyła 53 punkty ( dyplom laureata). Uczennica klasy VI Aleksandra Koloska pokonała 422 osoby biorące udział w olimpiadzie z języka niemieckiego i zajęła 3 miejsce. Ola zdobyła 58 punktów, dyplom laureata i nagrodę książkową. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnych zmagań już za rok !