foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

  Przez dwa dni sala gimnastyczna naszej szkoły przekształciła się w teatr. Uczniowie kl. II i III przedstawiali bajkępt: "Jaś i Małgosia". Wśród widzów znaleźli się uczniowie szkoły wraz z nauczycielami, dzieci z Przedszkola nr 16 w Raciborzu, podopieczni Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Pogrzebieniu z opiekunami oraz rodziny aktorów. Widzowie mogli przypomnieć sobie, tak dobrze znaną wszystkim bajkę o przygodach rodzeństwa Jasia i Małgosi, które przeżywało straszne chwile w chatce Baby Jagi. Przygody bohaterów pokazały widzom, jak przezwyciężyć własny strach i przekonały, że warto w siebie wierzyć. Oprócz gry aktorskiej widzowie mogli podziwiać przepiękną scenografię oraz posłuchać piosenek w wykonaniu młodych artystów