foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

  Uczniowie klasy VI, V a i b oraz IVwdniach18-20kwietnia 2016 roku wraz z opiekunami tj.: Ewa Bochnia-Hetman, Izabelą Iksal, Aliną Pieczką i Michałem Kobylakiem śladami królów zwiedzili Ojców(m. in. Grotę Łokietka), najcenniejsze zabytki Krakowa (w tym Podziemia Rynku, skarby na Wawelu, Dzwon  Zygmunta), zamek królewski i skansen w Dobczycach oraz najstarszą na ziemiach polskich kopalnię soli w Bochni. Wszyscy uczniowie wrócili z wycieczki z wielkim bagażem wrażeń i miłych wspomnień!