foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

 17 listopada w naszej szkole obchodzono Dzień Języków Obcych połączony z obchodami Dnia Świętego Marcina. Z tej okazji uczniowie klasy VI przygotowali krótki występ, w którym przybliżyli postać tego świętego. W Niemczech Dzień Świętego Marcina (Sankt Martinstag) zwany jest także Świętem Lampionów (Laternenfest). Po przedstawieniu został rozstrzygnięty konkurs na najładniejszy lampion. Konkurs ten został ogłoszony kilka tygodni wcześniej. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy. Druga część apelu była poświęcona obchodom Dnia Języków Obcych. Uczniowie w naszej szkole już od pierwszej klasy uczą się dwóch języków: niemieckiego i angielskiego. To właśnie w tych językach uczniowie klas I-VI śpiewali piosenki, recytowali wiersze, odgrywali scenki. Uroczystość została przygotowana przez nauczycieli naszej szkoły: Panią Patrycję Ciemiengę, Panią Izabelę Sosnę, Panią Izabelę Iksal i Pana  Michała Kobylaka.