foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

  30 października 2015 roku uczniowie klasy VI wybrali się na wycieczkę rowerową. Spod szkoły pojechaliśmy ścieżkami rowerowymi po nadodrzańskich wałach na Ośrodek Sportu i Rekreacji. W czasie postoju, na łące pobiegaliśmy i pograliśmy w piłkę. Na OSiRze graliśmy w kręgle, rywalizacja między grupami klasowymi była zacięta. Potem poszliśmy na siłownię na świeżym powietrzu i znowu pokopaliśmy w piłkę na głównej płycie raciborskiego stadionu – to była niezła frajda. Pomimo, że był to ostatni dzień października, pogoda nam dopisała. Mieliśmy okazję podziwiać piękno „Złotej polskiej jesieni…” Wycieczka była udana, wróciliśmy radośni, z rumieńcami…