foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

 

  W październiku, klasa Ia odwiedziła Bibliotekę Publiczną w Raciborzu- Brzeziu. Klasa została zaproszona przez panią bibliotekarkę- Gabrielę Kolanowską z okazji urodzin Kubusia Puchatka. Uczniowie aktywnie brali udział w zorganizowanych przez panią bibliotekarkę zajęciach. Dzieci poznały historię powstania postaci Kubusia Puchatka, wysłuchały opowiadania o urodzinach misia i z wielkimi emocjami rywalizowały w konkurencjach ruchowych. Ponadto uczniowie zapoznali się z księgozbiorem biblioteki, wyszukiwali pozycje wg swoich zainteresowań. Na zakończenie dowidzieli się co należy zrobić, aby móc korzystać z biblioteki.

Zajęcia biblioteczne bardzo podobały się pierwszakom!