foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 
  Kochane Dzieci i Drodzy Rodzice!

W listopadzie organizowaliśmy w naszym parafialnym Kościele zbiórkę okularów na misje - okulary dotarły na miejsce i otrzymaliśmy podziękowanie. Trochę to trwało, ale dobrze, że przesyłka została dostarczona. Ciesze się, że 198 szt. zebranych okularów - nadal może posłużyć. Dziękuję Dzieciom Maryi za pomoc

Treść podziękowania z Zambii
Likumbi, 5 marca 2015r.
"Serdecznie dziękuję Dzieciom Maryi prowadzonym przez Siostrę Bernadetę i parafianom z Raciborza, którzy podarowali swoje okulary, by pomóc potrzebującym w Zambii. Zorganizowaliśmy w Likumbi w szkole gabinet medyczny, w którym dwie lekarki badały ludzi, sprawdzały... ciśnienie i wzrok, i dobierały okulary dla potrzebujących. To bardzo ważne wydarzenie dla tutejszych ludzi. Dla niektórych z nich była to pierwsza w życiu wizyta u lekarza. Pozakonkretną pomocą jaką otrzymali, uczą się także troski o własne zdrowie. 
Zapewniam, że przysłane przez Was okulary będą dobrze wykorzystane. 
Wraz z parafianami z Likumbi i stacji misyjnych powierzamy Was
​Dobremu Bogu​
życząc obfitych łask Bożych dla wszystkich troszczących się o misje i wspierających Likumbi.
Le Sa a mu pale = niech Bóg Was błogosławi
Ks. Piotr Kołcz, misjonarz z Zambii"