Drodzy Rodzice i uczniowie naszej szkoły!

Po raz drugi zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej Kredkobranie organizowanej przez Fundację Ignatianum. Celem akcji jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach. Osoby, które pragną pomóc, prosimy o przynoszenie przyborów szkolnych, artykułów szkolnych i materiałów plastycznych (muszą być nowe) do swoich klas lekcyjnych. Zbiórka trwa do 24 września 2021 r.
Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na to zaproszenie - dziękujemy.
Wolontariusze i opiekunowie wolontariatu naszej szkoły.