foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

Smaczne kąski literackie z biblioteczek domowych naszych uczniów

W nawiązaniu do hasła Tygodnia Bibliotek „Zasmakuj w bibliotece” zapraszam naszych uczniów ,rodziców, dziadków  do udziału w zdalnej akcji „Smaczne kąski z mojej biblioteczki domowej”.

Zadaniem dla wszystkich jest  przesłanie zdjęcia jednej lub kilku ulubionych książek zgromadzonych
w biblioteczce domowej.
W ten sposób wspólnie utworzymy biblioteczkę smakowitych kąsków literackich, która niech stanie się inspiracją dla innych do ich przeczytania.

Adres e-mail do wysyłania zdjęć: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem „Smaczne kąski” Nazwisko i imię, klasa.

Pozdrawiam serdecznie  nauczyciel bibliotekarz Oksana Leszczyńska