I znowu sukces naszej szkoły i naszych uczniów! Mamy nowe powody do radości. Helena Konieczny z VI A zajęła trzecie miejsce a  Dawid Dorna z V A  uzyskał wyróżnienie w

III POWIATOWYM KONKURSIE  POEZJI POLSKIEJ I NIEMIECKIEJ

"Słowo za słowem" pn: "Poezja świąteczna na dwa głosy" pod honorowym patronatem Starosty Raciborskiego. Rywalizacja była zacięta. Pokonali wielu innych uczestników konkursu. Uczniowie byli przygotowywani przez panią Sylwię Labochę i pana Michała Kobylaka. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!