foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

"Puchar Rzecznika Praw Dziecka"

W minioną sobotę, uczniowie naszej szkoły rywalizowali w finale rozgrywek piłki nożnej w kategorii klas I-III oraz IV-VIII. Gdzie po zaciętej walce nasi najmłodsi sportowcy wygrali 2:1 ⚽  a ich starsi koledzy 2:0 ⚽. Podczas zmagań sportowych w rolę komentatora wcielił się były reprezentant Polski w piłce nożnej Sebastian Mila. Na zakończenie imprezy nasi wspaniali sportowcy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar. Jednak to nie był koniec, gratulacji i wyróżnień. Ponieważ o godzinie 16:30 w RCK odbyła się oficjalna gala na której uczniowie naszej szkoły otrzymali z rąk Rzecznik Praw Dziecka, Prezydenta Miasta Racibórz, Justyny Święty-Ersetic, Grzegorza Jakosza oraz Dżesiki Jaszek nagrody rzeczowe. Ukoronowaniem Gali był wspaniały koncert Golec Orkiestry. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!