foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

 

 29. 09. 2015 r uczniowie klas pierwszych spotkali się z przedstawicielami Straży Miejskiej.Pierwszaki miały okazję przypomnieć sobie oraz utrwalić zasady bezpiecznego i poprawnego poruszania się po drogach i ulicach. Zostały także ostrzeżone o różnych niebezpieczeństwach, jakie mogą czyhać na dzieci w czasie przejścia do szkoły i powrotu do domu. Uczniowie z dużym zaangażowaniem brały udział w zajęciach. Za aktywność otrzymały od stróży prawa piękne odblaskowe kamizelki z logo miasta Racibórz.