foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jesteśmy szkołą, która zapewnia wszechstronny rozwój osobowości uczniów. Wspomaga rodzinę w procesie wychowania. Gwarantuje nauczanie przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, opierającą współpracę z uczniami i rodzicami na zasadzie partnerstwa. Jest przyjazna dla ucznia, rodziców i nauczycieli.

  W naszej szkole odbyła się zbiórka darów dla polskiej Szkoły Średniej nr 10 im.Marii Magdaleny we Lwowie. Aktualnie ta założona w 1816 r. szkoła kształci ponad 300 uczniów, kultywując polskie tradycje, zwyczaje i język.  Okazuje się, że szkoła najbardziej potrzebuje materiałów biurowych, takich jak papier do ksero, zeszyty, długopisy, teczki, segregatory itp., a także różnego rodzaju środków czystości. Nasi uczniowie nie są obojętni na trudną sytuację młodzieży, bardzo chętnie wspomagali akcję przynosząc materiały biurowe jak i środki czystości.